Jalgpall

toob sinuni Chanz

Rimi jalgpallifestival valmistas Sakus rõõmu ligi 350 tüdrukule

— FOTO: Katariina Peetson/jalgpall.ee

Septembri keskpaigas toimus Saku Gümnaasiumi 1.–8. klassi tüdrukutele Rimi jalgpallifestival, millest võttis osa 347 noort.

Saku Sportingu läbiviidud jalgpallifestivali treeningud toimusid neljas grupis kolmes osas: sisseelamiseks mängiti kullimängu või trips-traps trulli, palliga tegevuseks oli aardejahi mäng ning lõpetuseks mängiti üheskoos jalgpalli. Jalgpallivõistlus korraldati nelja võistkonnaga miniturniirina.

Saku Sportingu poolt koordineeris festivali läbiviimist Katariina Vardja, kelle sõnul oli päeva eesmärk anda tüdrukutele võimalus tutvuda jalgpalliga ning pakkuda positiivset elamust väravate löömisega. „Festival läks edukalt. Soovisime festivaliga saada meie praegustesse gruppidesse uusi tüdrukuid ning soovime avada järelkasvugrupi 1.–2. klassi tüdrukutele. Teadsime, et uue grupi vastu on suur huvi, seega festivaliga lootsime anda piisava tõuke nendele tüdrukutele, kes veel ei ole kindlad, kas jalgpall on ikka see,“ ütles Vardja.

Tüdrukute jalgpallifestivalide peatoetaja on Rimi, kelle poolt said kõik osalised mälestuseks „Tüdrukud on mängus” särgi.

Jalgpall

toob sinuni Chanz