Respekt! FC Flora jagas Paide Linnameeskonnale raske euromängu eel toetust

FC Flora avaldas Facebookis postituse, kus jagavad toestust kodusele rivaalile enne täna õhtust Konverentsiliiga kolmanda eelringi kohtumist.

“Hei, Paide Linnameeskond! 

Koduses Premium liigas ja karikasarjas oleme küll rivaalid, kuid täna seisame ühtse meeskonnana Sinu seljataga, Paide Linnameeskond.

Oleme täna õhtul staadionil ja hoiame pöilalt, pange mõnusalt! 

Veidi hiljem tegi sama ka FCI Levadia meeskond.

Paide Linnameeskond jätkab täna, 4. juulil ainsa Eesti klubina eurohooaega. UEFA Konverentsiliiga kolmanda eelringi avakohtumises minnakse A. Le Coq Arenal vastamisi Brüsseli Anderlechtiga.

Anderlechti võõrustatakse esmalt neljapäeval kell 19.45. Paari teine kohtumine toimub nädal aega hiljem, 11. augustil kell 21.00 Brüsselis.

Anderlechti näol on tegu Belgia kõrgliiga mulluse hooaja pronksimeeskonnaga, kes on 34-kordne Belgia meister, 9-kordne karikavõitja ning ka korra on võidetud UEFA karikasari, mida tuntakse tänasel päeval Euroopa liigana.

Mängu kohtunikebrigaad tuleb Iisraelist: peakohtunik on David Fuxman, teda assisteerivad äärtel Matityahu Yakobov ja Omer Barbiro ning neljanda kohtunikuna on ametis Aviad Yahav-Hai Shiloach.

Neljapäeval toimuvale Paide euromängule on võimalik pileteid soetada Piletilevist.

Juhul kui Paide suudab kahe mängu kokkuvõttes Belgia klubi alistada, kohtutakse play-off ringis Kuopio Palloseura (Soome) ja Berni Young Boys (Šveits) paari võitjaga. Käimasoleva eurohooaja jooksul on Paide suutnud kahes esimeses Konverentsiliiga eelringis penaltitega seljatada Gruusia kõrgliiga mulluse hõbemedalisti Tbilisi Dinamo ja Ararat-Armenia.