Jalgpall

toob sinuni Chanz

Rannajalgpallikoondis Taani vastu ei saanud

Eesti rannajalgpallikoondis mängis laupäeval teise kohtumise Pärnus toimuval sõprusturniiril, kui Taani vastu saadi kirja 3:5 kaotus.

Eesti alustas kohtumist hästi, kui 8. minutil viis kapten Kristian Marmor koondise juhtima. Kaks minutit hiljem vastas aga taanlaste poolelt Axel Damm ning esimene kolmandik lõppes 1:1 viigiga.

Kui teise kolmandiku jooksul õnnestus skoori teha vaid Taani mängijal Lunas Fjandsenil, siis viimane kolmandik kujunes eriti väravaterohkeks: Sander Lepiku kaks kiiret tabamust viisid Eesti 3:2 juhtima, ent Taanil õnnestus kolme väravaga vastata ning kokkuvõttes said eestlased kirja 3:5 kaotuse.

Koondise peatreeneri Aleksei Galkini sõnul oli taaskord tegemist väga tasavägise kohtumisega. “Mäng oli täpselt selline nagu ootasin, põnevust jagus lõpuni välja. Täna ei saanud me mängida täies koosseisus ja tundsime osadest mängijatest puudust, samas said mitmed noored rahvusvahelist mängu kogeda. Mehed olid aga väga tublid ja mõlemal võistkonnal oli palju võimalusi. Täna oli meil veidi probleeme realiseerimisega ja mängu otsustasid Taani hilised väravad,” võttis Galkin kohtumise kokku.

Reedel õnnestus Eestil 9:7 alistada Tšehhi ning pühapäeval ootab ees turniiri viimane mäng Lätiga. “Midagi kergelt meile kindlasti ei tule. Mehed on väga motiveeritud – tänane oli küll väike pettumus, aga kõik saavad aru, et see on osa spordist. Homme on pea püsti, anname endast parima ja läheme võitma,” lisas Galkin. 

Jalgpall

toob sinuni Chanz