Jalgpall

toob sinuni Chanz

Rannajalgpallikoondis alistas Saksamaa ning teenis esimese võidu Euroliigas

rannajalgpall2
Foto: BSWW

Eesti rannajalgpallikoondis mängis laupäeval viimase kohtumise Euroliiga Superfinaalis, kui vastamisi mindi Saksamaaga. 3:1 võiduga teeniti võistlussarjas 9. koht ning ühtlasi avati A-divisjonis võiduarve.

Eesti asus mängu väga kiiresti juhtima, kui juba 30. sekundil suunas Rasmus Munskind palli peaga Rauno Nõmmikole, kes selle omakorda väravasse saatis. Eesti üheväravaline edu püsis tablool pikalt, sest rohkem väravaid esimesel ja teisel kolmandikul ei sündinud, kirjutab jalgpall.ee

Viimase kolmandiku algul kasutasid saksalsed edukalt ära kiire vasturünnaku, mille tulemusena tõi viigiseisu tabloole Oliver Olli. Eesti toibus aga ehmatusest kiirest ning veidi aja pärast oldi taas eduseisus, kui omavahel kombineerisid hästi Ragnar Rump ja Ervin Stüf ning viimane saatis ka palli väravasse. Mängu lõppseisu vormistas Sander Lepik, kes kasutas edukalt ära sakslaste puuriluku eksimuse ning vormistas tekkinud olukorra kindlalt väravaks.

Võiduga teenis Eesti Euroliiga A-divisjonis 9. koha ning ühtlasi oli tegemist meeskonna esimese võiduga Euroopa tugevaimate koondiste konkurentsis. Euroopa meister selgub Itaalias toimuval etapil homme, 11. septembril Eesti aja järgi kell 18.30. 

Jalgpall

toob sinuni Chanz