Rannajalgpalli Eesti meister sai eurosarjas kirja vaIusa kaotuse

Rannajalgpalli valitsev Eesti meister SK Augur Enemat mängis täna, 7. juunil teise kohtumise Euroopa rannajalgpalli karikavõistlustel, kui kirja saadi valus 3:5 kaotus.

SK Augur Enemati ja Rostocker Robben (GER) vaheline kohtumine kulges väga tasavägiselt. Mängu esimese kolmandiku võitis Argo Alavälja tabamusest Eesti meeskond ning kuigi teisel kolmandikul õnnestus vastasel viigistada, taastas Rauno Nõmmiko tabamus üheväravalise eduseisu. Viimasel kolmandikul õnnestus vastasel skoori teha kahel korral, ent Kristian Marmori värav tegi mängu seisuks 3:3, mis tähendas, et võitja selgitati lisaajal. Kuivõrd Saksamaa meeskonnal õnnestus lüüa veel kaks väravat, tuli Eesti meistril leppida 3:5 kaotusega.

SK Augur Enemati punktiarve Euro Winners Cupil on seni avamata, sest eile jäädi 4:7 alla Pisa Beach Soccerile (ITA). Viimane alagrupimäng ootab Augurit ees homme, 8. juunil, kui mõõtu võetakse Kreeka klubi Atlas A.O.-ga, kes sai täna Itaalia meeskonna vastu kirja 0:7 kaotuse.