Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

PILTUUDIS│Neidude U17 koondisele jagasid näpunäited Arsenali mängijad

Eesti neidude U17 koondis
Eesti neidude U17 koondis — FOTO: Katariina Peetson/Jalgpall.ee

Eesti neidude U17 koondis kohtus veebruarikuu treeninglaagris videosilla vahendusel Londoni Arsenali naiskonna mängijatega, kes vastasid noorte küsimustele ning jagasid oma kogemusi teekonnal profijalgpalluriks saamiseni, kirjutab jalgpall.ee.

Motivatsiooniüritusel osalesid Inglismaa naiste kõrgliiga mulluse hõbemedalisti Arsenali ridadest kaitsja Lotte Wubben-Moy (Inglismaa) ning poolkaitsjad Frida Maanum (Norra) ja Lia Wälti (Šveits). Kõigi kolme näol on tegemist professionaalsete jalgpalluritega, kes kuuluvad ka oma riigi rahvuskoondise koosseisu ning osalesid mullu toimunud naiste EM-finaalturniiril.

Motivatsiooniüritus oli tänavu Eestit neidude U17 EM-finaalturniiril esindavate noormängijate jaoks üllatus. Kohtumisel vastasid Arsenali jalgpallurid ka U17 koondise noormängijate poolt esitatud küsimustele. Ürituse lõppedes said kõik koondislased üllatusena kingituseks Arsenali mängusärgi.

Neidude U17 koondist ootab ees tähtis aasta: 14.–26. maini toimub Eestis U17 neidude EM-finaalturniir ning võõrustajana on Eesti oma koha kaheksa võistleja seas juba taganud. Ülejäänud seitse koondist selguvad kevadel EM-valikturniiri teises ringis, kui finaalturniirile pääsevad A-tugevusgrupi alagruppide võitjad. Kuigi finaalturniirile on võõrustajana koht tagatud, osaleb Eesti ka teise ringi kohtumistes.

Jalgpall

toetab Chanz