Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Pärnu JK Vaprus U21 uueks peatreeneriks saab Norman Põder!

Pärnu JK Vapruse jalgpalliklubi andis koduleheküljel teada, et uueks duubelmeeskonna peatreeneriks ja noortetöö metoodikajuhiks saab Norman Põder.

Foto: vaprus.ee

Uues ametis 1. jaanuarist tööd alustav Norman Põder juhendab käesoleval hooajal Tallinna FC Flora U15 ja U14 noormeeste võistkondi ning on Eesti U15 koondise peatreeneriks.

Klubi tegevjuht Karl Palatu: “Senine duubelmeeskonna peatreener Kalev Pajula asus klubi noortetööjuhi ametikohale ning seetõttu on mul hea meel teatada, et kogenud Pajula rolli võtab üle UEFA A treenerilitsentsiga Norman Põder. Tegemist on noortejalgpallis väga kogenud ja treenerina väga ambitsioonika inimesega. Eduka jalgpalliklubi vundamendiks saab olla vaid tugev noortesüsteem ning selle nimel oleme seni väga palju vaeva näinud ning näeme ka edaspidi. Lõppev hooaeg on meie noortevõistkondadele olnud edukas, oleme võitnud medalikohti ning taganud Esiliigade kohad järgmiseks hooajaks kõikides noorte vanusegruppides. Lisaks treeneritööle soovime rakendada Normani kogemusi ja teadmisi meie noortesüsteemi edasiarendamiseks.”

Norman Põder: “On hea meel liituda klubiga, kellel on suured eesmärgid noortetöö veel paremaks arendamisel. Klubis on olemas suurepärased tingimused kvaliteetsel tasemel treenimiseks ning kuna lähiajal on valmimas ka sisehall, siis see tagab tulevikus head tingimused aastaringselt. Loodan tuua klubisse värskeid ideid nii metoodikajuhina kui ka U21 treenerina, et saaksime seatud eesmärgid üheskoos täita. Tänan siinkohal ka FC Florat, kus veetsin kolm suurepärast aastat. Tänan kõiki treenereid ja inimesi, kellega koos töötasin ning soovin neile kõigis tegemistes edu ja kordaminekuid!”

Jalgpall

toetab Chanz