Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Paides toimub maakonda ühendav jalkasimman, kus esineb kohalik puhkpilliorkester

Paides toimub maakonda ühendav jalkasimman, kus esineb kohalik puhkpilliorkester
Paides toimub maakonda ühendav jalkasimman, kus esineb kohalik puhkpilliorkester — FOTO: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Reedel, 7. juulil mängib Paide Linnameeskond kodusel linnastaadionil Premium liiga 20. vooru kohtumise valitseva Eesti meistri Tallinna FC Flora vastu. Staadion avatakse kaks tundi enne avavilet ehk kell 17, sest toimub Järvamaa jalkasimman.

Jalgpallisimmanil loob meeleolu Paide puhkpilliorkester Teet Tihvani juhendamisel ning festivalialal jagub tegevusi nii suurtele kui väikestele. Koostöös Wittensteini ajakeskusega ehitatakse linnastaadionile ehtne linnus, toimub õilsate rüütlite mõõgaturniir ning läbida saab rüütli takistusrada. Kohal on Paide Linnameeskonna maskott rüütel Viki ning lisaks ootab lapsi batuudi- ja mängude ala, kus muuhulgas toimub plakatijoonistamise võistlus.

Paide laiendab tavapärase mängupäeva toiduala ning lisaks Pille kohvikule on avatud SinuMinise ja Paide päevakeskuse pannkoogipuhvet, kohvik Uskumatu grilliala ning keskaegseid suupisteid pakub Wittensteini ajakeskuse kohvik. Avatud on Linnameeskonna fännipood.

Vaheajal loositakse külaliste seas välja auhindu, kus teiste seas läheb loosi VIP-pakett kahele Paide Linnameeskonna ja Fääri saarte klubi B36 Torshavni vahelisele Euroopa konverentsiliiga mängule Kadrioru staadionil 20. juulil.

Mängupäeval sõidab maakonnas ringi Linnameeskonna fännibuss, mis toob soovijad tasuta Paidesse mängule ja viib hiljem koju tagasi.

Staadioni väravad avatakse 7. juulil kell 17.00, avavlile kõlab kell 19.00. Pilet Järvamaa jalkasimmanile, millega on tagatud sissepääs Paide Linnameeskond – Tallinna FC Flora mängule, maksab kolm eurot. Pensionärid ning kuni 12-aastased lapsed pääsevad simmanile tasuta.

Jalgpall

toetab Chanz