Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Paide Linnameeskond sõlmis koostöölepingu kodumaise spordi- ja tervisejoogipulbrite ning valgurikaste toitude tootjaga 365JP-ga

PAIDE LINNAMEESKOND x 365JP
PAIDE LINNAMEESKOND x 365JP — FOTO: Visualista

Järvamaa esindusklubi Paide Linnameeskond sõlmis koostöölepingu kodumaise spordi- ja tervisejoogipulbrite ning valgurikaste toitude tootjaga 365JP, kellest sai esindusmeeskonna ametlik koostööpartner.

365JP tegevjuht Tanel Peeters: „Meil on väga hea meel ja uhke tunne, et Paide Linnameeskond on valinud 365JP oma joogipartneriks ja me saame Paide jalgpallitiimi toetada nende sportlike eesmärkide saavutamisel! Koostöö toob kindlasti kaasa palju uusi ja huvitavaid projekte nii toodete kui ka mängijate arengus just füüsilise vastupidavuse poolest!“

„365JP eesmärk on arendada ja panna rõhku väga kvaliteetsetele toodetele mis aitavad nii professionaalseid sportlasi, amatöör sportlasi kui ka igapäevaselt oma tervise eest hoolitsevaid inimesi. Paide Linnameeskonna kogukonnas on kõik need tasemed esindatud“, lisas Peeters.

Spordidirektor Gert Kams on uue koostöö algusega rahul: “Meil on väga hea meel tervitada enda koostööpartnerite ringiga liitunud 365JP, kes järgneval kahel hooajal katab ära esindusmeeskonna vajaduse sporditoidu ning toidulisandite näol. 365JP on turul väga tugev tegija, ning nende sortiment katab tippsportlastele vajaliku lisakütuse,” lisas Kams.

365JP OÜ on erinevate spordi- ja tervisejoogipulbrite ning valgurikaste toitude tootja ja pakendaja, mis alustas oma tegevust 2017 aastal. Tänaseks on 365JP portfellis üle 50 toote ja iga aasta on turule tuldud uute ja täiendavate toodetega. 365JP tooted on saadaval enam kui 80 jaemüügikohas üle Eesti ja nimekiri täieneb pidevalt. Vaata lähemalt siit.

Jalgpall

toetab Chanz