Jalgpall

toob sinuni Chanz

Paide Linnameeskond sai teada potentsiaalsed vastased Konverentsiliiga play-offis

Täna Nyonis toimunud UEFA Konverentsiliiga loosimisel sai Paide Linnameeskond teada potentsiaalse vastase eurosarja play-off ringis.

Paide Linnameeskond on seni eurosarjas alistanud kaks vastast, kui esimeses eelringis teeniti penaltiseerias võit Gruusia kõrgliiga mulluse hõbemedalisti Tbilisi Dinamo üle. Järgmisena oli vastaseks Ararat-Armenia, kes alistati kahe mängu kokkuvõttes samuti tänu penaltiseeriale. Kolmandas eelringis on vastaseks Belgia mullune pronksimeeskond RSC Anderlecht, keda esmalt võõrustatakse neljapäeval, 4. augustil kell 19.45. Paari teine kohtumine toimub nädal aega hiljem, 11. augustil kell 21.00 Brüsselis.

Juhul kui Paide suudab kahe mängu kokkuvõttes Belgia klubi alistada, kohtutakse play-off ringis Kuopio Palloseura (Soome) ja Berni Young Boys (Šveits) paari võitjaga.

Lisaks Paidele on eurosarjades võistlustules ka mitmed välisklubides mängivad eestlased. Loosi tahtel on potentsiaalselt ees ootamas ka eestlaste omavaheline duell. Juhul kui Joonas Tamme koduklubi FCSB (Rumeenia) suudab alistada Tšehhi klubi Dunajska Streda ning Frank Liivaku tööandja Sligo Rovers (Iirimaa) on üle Stavangeri Vikingurist (Norra), kohtuvad meeskonnad omavahel.

Karol Metsa koduklubi Zürich (Šveits) ja Vlasi Sinjavski tööandja Slovacko (Tšehhi) on võistlustules Euroopa liiga kolmandas eelringis. Juhul, kui seal tuleb kahe mängu kokkuvõttes tunnistada kaotust, on Zürichi vastaseks Konverentsiliiga play-offis RFS (Läti) või Hibernians (Malta). Slovacko kohtub kaotuse korral Stocholmi AIK-i (Rootsi) või Shkendiaga (Põhja-Makdoonia).

Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee

Jalgpall

toob sinuni Chanz