Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Otsepilt: Esmaspäeval toimuvad U13 ja rahvaliiga A-tasandi turniirid

Aastalõputurniir
Aastalõputurniir — FOTO: Liisi Troska/jalgpall.ee

Tallinnas Kalevi Spordihallis toimuv traditsiooniline Aastalõputurniir jätkub täna, 18. detsembril kahe turniiriga, kui võistlustules on U13 vanuseklassi noormehed ja rahvaliiga A-tasandi võistkonnad.

Päeva esimeses pooles jooksevad väljakule U13 noormehed, kelle turniir toimub kell 8.00–15.00. Võistkonnad on jaotatud nelja neljaliikmelisse alagruppi, kust edasi poolfinaalidesse pääsevad vaid alagrupi võitnud võistkonnad.

Turniiri esimesele nädalavahetusele paneb punkti kell 15.00–19.30 toimuv Rahvaliiga A-tasandi turniir, kus osaleb kaheksa meeskonda. Kahte neljaliikmelisse alagruppi jaotatud meeskondadest pääsevad poolfinaali mõlema alagrupi kaks paremat.

Piletilevis on saadaval soodushinnaga turniiripassid, mis tagavad sissepääsu kõikidele Aastalõputurniiri kohtumistele. Kalevi Spordihallis on kohapeal võimalik soetada nii päevapileteid kui turniiripasse. 2017. aastal ja hiljem sündinutele on sissepääs tasuta.

Kõikidele turniiridele saab otsepildis kaasa elada jalgpall.ee veebilehe või EJLTV YouTube’i kanali vahendusel. Turniiride tulemuste, võistkondade ja koosseisudega saab tutvuda siin.

Jalgpall

toetab Chanz