Jalgpall

toob sinuni Chanz

Osad Eesti koondislased liituvad Klavani ja Veskimäega ning ei nõustu Jalgpalliliidu seisukohtadega

Karl Jakob Hein
Karl Jakob Hein — FOTO: REUTERS/Rebecca Naden

Paide linnameeskonna ja Tallinna Kalevi jalgpalliklubide presidendid Veiko Veskimäe ning Ragnar Klavan tegid täna oma sotsiaalmeedia kanalil Ukrainas toimuva sõja kohta sama sisuga postituse, kus oldi võrreldes jalgpalliliidu presidendist Aivar Pohlakust palju konkreetsemad.

Veiko Veskimäe tegi Facebookis ja Ragnar Klavan Instagramis postituse: “Kuigi maailm ei ole alati (sini) must ja valge, siis vahest ta seda siiski on. Niikaua kui Ukrainas käib igapäevaselt süütute inimeste tapmine, ei tohi ükski Eesti koondis, võistkond, ega sportlane osaleda ühelgi võistlusel, kus on lubatud osaleda ka agressorriiki esindavatel sportlastel. Siin halle toone ei ole, ei sõnades ega tegudes.” 

Hiljem on Ragnar Klavani postitust enda sotsiaalmeedia kontol jaganud osad Eesti jalgpallikoondise ja Premium liiga mängumehed (Karl Jakob Hein, Rauno Sappinen, Frank Liivak, Mait Toom, Markus Poom, Mihkel Ainsalu, Joseph Saliste, Karl-Romet Nõmm, Kristo Hussar, Kevin Aloe ja koondise manager Miko Pupart ). Lisaks on Klavani postitust jaganud veel näiteks vigursuusataja Kelly Sildaru. 

— FOTO: Kuvatõmmis
— FOTO: Kuvatõmmis

Jalgpall

toob sinuni Chanz