Jalgpall

toob sinuni Chanz

Noormeeste U19 koondist esindab Balti turniiril 22 mängijat

Joel Indermitte
Joel Indermitte — FOTO: Liisi Troska/jalgpall.ee

Eesti noormeeste U19 koondis reisis eile, 12. juunil Soome, kus osaletakse 14.–18. juunini toimuval traditsioonilisel Balti turniiril. Koondise peatreener Joel Indermitte nimetas koosseisu 22 noormängijat.

Eerikkiläs Jarl Litmanen Areenal ootab Eesti noormeeste U19 koondist ees kolm kohtumist: kolmapäeval, 14. juunil minnakse vastamisi turniiri võõrustaja Soomega, kaks päeva hiljem on vastaseks Läti eakaaslased ning turniiri viimases mängus kohtutakse pühapäeval, 18. juunil Leeduga. Soome osalusega Balti turniiri mängudest vahendab otsepilti Soome jalgpalliliidu YouTube'i kanal.

U19 Balti turniiri ajakava:

14. juuni kell 18.00: Eesti – Soome
16. juuni kell 13.00: Läti – Eesti
18. juuni kell 10.30: Eesti – Leedu

Noormeeste U19 koondisel on käsil ettevalmistus 2023/24 EM-valikturniiriks, mis leiab aset novembris Prantsusmaal. Loosi tahtel kuulub Eesti ühte alagruppi Prantsusmaa, Taani ja Islandiga, Eliitringi pääsevad valikturniiri alagruppide kaks parimat võistkonda. Möödunud võistlussarjas, kus Eesti U19 koondist esindasid mängijad sünniaastatega 2004 ja 2005, pääsesid Sinisärgid valikturniirilt edasi Eliitringi.

Noormeeste U19 koondise koosseis Balti turniiriks:

Väravavahid
Rihard Meesit (16.10.2005) – FC Nõmme United
Silver Rebane (26.08.2006) – Tallinna FC Flora

Kaitsjad
Robert Veering (01.12.2005) – Tallinna FC Flora
Mihkel Sepp (17.02.2005) – Tartu JK Tammeka
Aleksandr Alteberg (02.06.2005) – FC Nõmme United
Mihhail Kolobov (02.03.2005) – Tallinna FC Flora
Enriko Kajari (21.07.2006) – Tallinna FC Flora
Oscar Pihela (18.11.2006) – FC Kuressaare

Poolkaitsjad ja ründajad
Kristjan Kriis (16.03.2005) – Harju JK Laagri
Anton Volossatov (11.03.2005) – Tallinna FC Flora
Oskar Hõim (01.07.2005) – Paide Linnameeskond
Tristan Pajo (19.11.2005) – JK Tabasalu
Joosep Põder (31.05.2005) – JK Tabasalu
Bruno Vain (15.09.2005) – Tallinna FC Flora
Henri Käblik (19.04.2005) – Tallinna FCI Levadia
Herman Pedmanson (12.08.2005) – Tartu JK Tammeka
Karel Mustmaa (08.08.2005) – S.L Benfica (POR)
Stevin Kerge (21.04.2006) – Legia Warsaw (POL)
Soufian Gouram (01.05.2006) – Hertha BSC (GER)
Imre Kartau (17.02.2006) – Venezia FC (ITA)
Oliver Nikola Cekredzi (12.05.2005) – IF Brommapojkarna (SWE)
Jegor Žuravljov (11.07.2005) – JK Narva Trans

Peatreener: Joel Indermitte
Abitreener: Joonas Ljaš
Väravavahtide treener: Andrus Lukjanov
Füsioterapeudid: Margus Parts, Tarmo Tikk
Mänedžer: Freddy Karpov

Jalgpall

toob sinuni Chanz