Jalgpall

toob sinuni Chanz

Nõmme Unitedi jalgpalliklubi palub abi!

Nõmme United
Nõmme United — FOTO: Katariina Peetson/Jalgpall.ee

Nõmme Unitedi jalgpalliklubi vajab homme inimeste abi, kuna tugev tuul rikkus tänase suure töö ära ja homme peab uuesti hallile kile paika tirima ja trossid kinnitama.

FC Nõmme Unitedi postitus:

SUUR ABIPALVE

Tere,

Kõigepealt suur aitäh kõikidele lapsevanematele, mängijatele ja treeneritele, kes said täna hommikul tulla appi halli püstitama. Suur töö sai juba tehtud, kuid kahjuks rikkus tugev tuul suure töö ära ja rebis kile paarist kohast natuke katki ja paigast ära, kui me halli õhku sisse hakkasime laskma.

Seega on vaja homme, P 05.11. kell 12:00 veelkord võimalikult paljude inimeste abi (min. 40-50 inimest), et proovida kile uuesti paika tirida ja trossid kinnitada, et saaksime halli ikka püsti. Kui saame halli homme üles, siis on vaja veel kile halli uste ja tunneli peale sikutada, ääred kokku rullida ja liivakotid neile peale visata ning lambid ja väravad halli sisse tassida

Lisaks lapsevanematele ootame homme appi ka meeskonna, U21, 2007, 2008 I ja 2008 II grupi mängijaid.

Kui me homme piisavalt suurt hulka inimesi kokku ei saa ja tööd lõpetada ei suuda, siis kahjuks järgmisel nädalal (või niikaua kui saame inimesed kokku) poisid pallitrenni teha ei saa, vaid peavad metsas jooksma ja tegema ÜKE´t.

Oleme ette tänulikud kõigile, kes saavad ka homme appi tulla.

Lugupidamisega, FC Nõmme United

Jalgpall

toob sinuni Chanz