Jalgpall

toob sinuni Chanz

Neidude U17 koondis sai teada vastased EM-valikturniiril

Täna, 7. detsembril loositi neidude U17 EM-valikturniiride alagruppide koosseisud teiseks ringiks, mis peetakse 2023. aasta kevadel, kirjutab jalgpall.ee.

FOTO: LIISI TROSKA/JALGPALL.EE 

Sügisel toimunud esimese ringi järel säilitas Eesti oma koha kõrgeimas A-tugevusgrupis. Loosi tahtel minnakse teises ringis vastamisi Tšehhi, Poola ja Rumeeniaga. Seitsme alagrupi liidrid pääsevad Eestis toimuvale finaalturniirile ning kaheksa finalisti seas on oma koha võõrustajana taganud ka Eesti neidude U17 koondis. Juhul, kui Eesti oma alagrupi võidab, pääseb finaalturniirile parim teise koha teeninud võistkond.

EM-valikturniiri teist ringi võõrustab Eesti alagrupis Rumeenia. Mängupäevad ja kellaajad on selgumisel ning jalgpalliliit teeb need teatavaks esimesel võimalusel.

Neidude U17 EM-finaalturniir toimub Eestis 2023. aasta maikuus. Kohtumised on jaotatud kahe keskuse vahel: A-alagrupp mängib Põhja-Eesti keskuses A. Le Coq Arenal ja Kadrioru staadionil ning B-alagrupis võetakse mõõtu Lõuna-Eesti keskuses Tartu Tamme staadionil ja Võru Spordikeskuse staadionil. Finaalturniir saab ametliku avapaugu 14. mail, mil mõlemas alagrupis mängitakse esimesed kohtumised, ning kulmineerub 26. mail toimuva finaaliga, mis mängitakse rahvusstaadionil A. Le Coq Arenal.

Jalgpall

toob sinuni Chanz