Jalgpall

toob sinuni Chanz

Naiste rahvaliiga finaalis kohtuvad Nõmme United ja Vändra Vaprus

JK Vändra Vapruse naiskond
JK Vändra Vapruse naiskond — FOTO: JK Vändra Vaprus

Naiste rahvaliiga on jõudnud viimaste otsustavate kohtumisteni, kui A-tasandil selgitavad võitja FC Nõmme United ja JK Vändra Vapruse naised ning B-tasandil Läänemaa JK Naised ning Lootose Vutid.

Naiste rahvaliiga A-tasandil oli sel hooajal võistlustules kaheksa naiskonda. Põhiturniiril mängisid naiskonnad omavahel korra läbi, kohamängudele pääsesid neli paremat. Poolfinaalides võistlesid omavahel 1. ja 4. koht ning 2. ja 3. koht. Alagrupimängudel tabeli teise poolde jäänud võistkonnad mängivad sarnase süsteemiga kohtadele 5 kuni 8.

Põhiturniiri esikohal lõpetanud JK Vändra Vapruse naised teenisid seitsme mänguga kuus võitu ja ühe kaotuse, kolmandal kohal platseerunud FC Nõmme Unitedil oli vastu panna viis võitu ja kaks kaotust. Naiskondade omavaheline kohtumine lõppes tulemusega 3:1 Vändra kasuks. A-tasandi finaalkohtumine toimub laupäeval, 30. septembril kell 19 Sportland Arenal. Kolmanda koha eest hakkavad A-tasandil võitlema Kohila Püsivus ja Pärnu JK Vapruse naiskond, täpse toimumisaja teatab jalgpalliliit esimesel võimalusel.

B-tasandil osales 15 naiskonda, kellest finaalturniiri poolfinaalidesse pääsesid alagruppide võitjad ja parim teise koha naiskond. Läänemaa JK Naised alistas poolfinaalis KadRak Unitedi 1:0, Lootose Vutid oli 2:0 parem FC Jõgeva Wolves/BELIEFi naiskonnast. Naiste rahvaliiga B-tasandi finaalmäng Läänemaa ja Lootose vahel peetakse reedel, 29. septembril algusega kell 19 Sportland Arenal.

Finaalmängu viigilise tulemuse korral lisaaega ei mängita ja võitja selgitatakse viie penaltilöögi tulemuse põhjal. Kui ka siis on seis viigiline, jätkatakse penaltilöökide löömist kuni võitja selgumiseni.

Jalgpall

toob sinuni Chanz