Jalgpall

toob sinuni Chanz

Naiste Meistriliigas ootab ees tabelinaabrite heitlus

Kalev alistas Tabasalu
Kalevi mängijad — FOTO: Liisi Troska/jalgpall.ee

Naiste Meistriliigas peetakse nädalavahetusel kaks 14. vooru kohtumist, kui vastamisi lähevad esikolmiku koha eest võitlevad JK Tallinna Kalev ja Tartu JK Tammeka ning ülekandemängus jahivad punktilisa JK Tabasalu ja Põlva FC Lootos.

Kalev – Tammeka vastasseis toimub laupäeval, 19. augustil kell 15.00. Tabelikohtade seisukohast on tegemist olulise mänguga, sest hetkel on mõlemal naiskonnal kirjas 21 punkti. Pealinlastel on kirjas seitse võitu ja kuus kaotust, Tammekal kuus võitu, kolm viiki ja neli kaotust. Tänu omavahelisele kohtumisele, mille Tammeka võitis 2:1, hoiab Tartu naiskond kolmandat, Kalev neljandat positsiooni. Teisel kohal paiknevast Saku Sportingust lahutab neid üheksa silma. Kohtumise avavile kõlab Sportland Arenal laupäeval kell 15. Mängu peakohtunik on Gert Kääramees, abikohtunikena tegutsevad Roomet Pärn ja Eeri-Clyde Arro.

Pühapäeval, 20. augustil pannakse pall mängu Tabasalu Arenal, kus Tabasalu võõrustab seitsmendal positsioonil olevat Põlva FC Lootost. Viiendal kohal oleval kodunaiskonnal on selja taga 13 mängu, millega on tabelisse teenitud 18 punkti. Omavahel peetud neljast Meistriliiga kohtumisest on kolm võitu kirjutanud enda nimele Tabasalu, ühel korral on lepitud 1:1 viigiga. Kuidas lõpeb viies omavaheline kohtumine, näeb Tabasalu Arenal kell 12.30. Mängu vilistab Liisa Liesment, äärtel abistavad teda Andres Kalvik ja Marcus Põder.

14. vooru kohtumised on ära pidanud Tallinna FC Flora ja Pärnu JK Vapruse ja Viljandi JK Tuleviku ühendnaiskond (10:0) ning Viimsi JK ja Saku Sporting (0:3).

 

Vahendas, jalgpall.ee

 

Jalgpall

toob sinuni Chanz