Jalgpall

toob sinuni Chanz

Naiste Meistriliigas ootab ees Lõuna-Eesti vastasseis

Viimsi JK ja Tartu JK Tammeka vahelises heitluses jäid peale tartlased
Viimsi JK ja Tartu JK Tammeka vahelises heitluses jäid peale tartlased — FOTO: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Sel nädalavahetusel jätkuvad naiste Meistriliiga 7. vooru kohtumised. Pall pannakse mängu nii Tartus, Tabasalus kui Lillekülas.

Meistriliiga 7. vooru avab reedel, 9. juunil Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul Tartu JK Tammeka ja Põlva FC Lootose omavaheline kohtumine. Liigatabelis on Tartu kuue vooruga kogunud 10 punkti ja paikneb viiendal kohal. Põlva Lootos on seitsme mängu ja kolme punktiga seitsmes. Sel aastal naiskonnad kohtunud ei ole, kuid eelmisel hooajal võidutses Tammeka kõigis omavahelistes Meistriliiga mängudes.

Mängu vilistab Luisa Klaar, kellel on küljel abis Aleksander Kattel ja Ello Heiskonen. Avavile kõlab Tartus kell 19.

Laupäeval, 10. juunil kell 15 pannakse pall mängu Tabasalu Arenal, kus omavahel on vastamisi JK Tabasalu ning Pärnu JK Vapruse ja Viljandi JK Tuleviku ühendnaiskond. Kui Tabasalul on kuue mängu järel kirjas kolm võitu, siis ühendnaiskond jahib laupäeval oma esimesi võidupunkte.

Mängu peakohtunik on Eeri-Clyde Arro, abikohtunikud on Anni Koppel ja Karoliine Maalinn.

Pühapäeval, 11. juunil võõrustab vooru viimases kohtumises Tallinna FC Flora liiga uustulnukat Viimsi JK-d. Flora hoiab tabelis Saku Sportingu järel teist kohta, olles kogunud kuue mänguga 18 punkti. Viimsi on saanud kirja ühe võidu, viigi ja neli kaotust ning paikneb tabelis 6. kohal.

Mängul tegutseb väljakukohtunikuna Andres Kuuse, abikohtunikena Andreas Kesa ja Lauri-Gunnar Vool. Lilleküla harjutusväljakul pannakse pall mängu kell 15.

JK Tallinna Kalev ja Saku Sporting pidasid 7. vooru kohtumise mai lõpus, kui Sporting alistas Kalevi tulemusega 2:0.

Vahendas, jalgpall.ee

Jalgpall

toob sinuni Chanz