Jalgpall

toob sinuni Chanz

Naiste Meistriliigas kohtuvad Flora ja Põlva Lootos

— FOTO: Jana Pipar

Kolmapäeval, 14. juunil peetakse naiste Meistriliigas 11. vooru kohtumine, kus omavahel on vastamisi Tallinna FC Flora ja Põlva FC Lootos.

Tallinna FC Flora on seitsme mängu järel teenitud 21 punktiga kindel tabeliliider, edestades vooru rohkem pidanud Saku Sportingut kahe silmaga. Flora naiskond on sellel hooajal löönud seitsmes võidumängus kokku 41 väravat, suurim väravakütt Lisette Tammik on sahistanud vastaste võrku kaheksal korral. Endale on lastud lüüa vaid kolm.

Põlva FC Lootos on naiste Meistriliigas käinud väljakul kaheksa korda. Kirja on saadud võit Pärnu JK Vaprus ja Viljandi JK Tulevik ühendnaiskonna üle, viik Tartu JK Tammekaga ja kuus kaotust. Kogutud nelja punktiga paiknetakse tabelis seitsmendal kohal.

Viimati kohtusid naiskonnad omavahel 22. aprillil Põlva Lootospargis, kui pealinlased võitsid Lootost tulemusega 8:0. Väravavõrku sahistasid Liselle Palts, Getter Saar, Kristina Teern, Jaanika Volkov ja Lisette Tammik. Viimasest 20 omavahelisest mängust on Floral kirjas 18 võitu, Lootosel üks võit ning viiki on lepitud ühes kohtumises.

11. vooru kohtumises pannakse pall mängu TNTK jalgpalliväljakul kell 20.00. Mängu peakohtunik on Gabriela Kaskmaa, keda abistavad Jakob Toomsalu ja Markus Ojangu.

Jalgpall

toob sinuni Chanz