Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Naiste jalgpallikoondis lõpetas aasta võiduga Montenegro üle

eesti-montenegro1
Foto: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Eesti naiste jalgpallikoondis mängis täna, 14. novembril aasta viimase mängu, kui võõrsil alistati Montenegro 2:1.

Mängu avapoolaeg kujunes väga tasavägiseks ning seda ilmestas ka 1:1 viigiseis, vahendab jalgpall.ee

Mängu asusid võõrustajad juhtima 9. mänguminutil, kui keskkaitsja pika palli järel pääses Eesti puuriluku Karina Korgiga silmitsi Medina Dešic, kes ei jätnud võimalust kasutamata ning toimetas palli oskuslikult võrku. 

Eesti väravavõrk sahises ka 15. mänguminutil, kui Jelena Vujadinovic saatis tsenderdusest kasti jõudnud palli esimese puutega väravasse, ent suluseisu tõttu värav ei lugenud. Sama minuti sees avasid ka eestlannad oma väravatearve, kui esmalt suutsid Montenegro kaitsjad küll Vlada Kubassova löögi blokeerida, ent teisel pallil oli esimesena jaol Kristina Bannikova, kes lahendas kindlalt. 

Teine poolaeg oli sarnaselt esimesega äärmiselt tasavägine, kuid eestlannad võtsid siiski oma. Juhtväravani jõuti 70. mänguminutil, kui Bannikova karistuslöök jõudis Montenegro kaitsja pea kaudu võrku. Kaotusseisu jäämise järel lisasid võõrustajad hoogu juurde, ent Eesti tegutses kaitses kindlalt ning koondiseaasta lõpetati 2:1 võiduga. 

Tänases kohtumises tegi naiste koondise eest debüüdi 18-aastane Katrin Kirpu, kel avanes kiirelt ka suurepärane võimalus värav lüüa, ent paraku lendas pall üle raamide.

Jalgpallihooajale tõmmatakse ametlikult joon alla 20. novembril, mil Estonia kontserdisaalis toimub pidulik Jalgpalligala. 

Jalgpall

toetab Chanz