Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Nädalavahetusel mängitakse naiste Meistriliigas neli kohtumist

— FOTO: Katariina Peetson/Jalgpall.ee

Reedest pühapäevani peetakse naiste Meistriliiga 13. voorus neli kohtumist. Mängud toimuvad Põlvas, Pärnus, Viimsis ja Sakus.

Reedel, 11. augustil sõidab Tartu JK Tammeka külla Põlva FC Lootosele. Tammeka on senise 12 mänguga teeninud 18 punkti, Põlva on 4 punktiga eelviimasel ehk kuuendal positsioonil. Sel hooajal on naiskonnad kohtunud ühel korral, kui Tartus lepiti 1:1 viiki. Reedene kohtumine peetakse kell 19 Põlva Lootospargis. Mängu peakohtunik on Andres Bõkarev, abikohtunikeks Siim Suurmets ja Nikolai Konovalov.

Laupäeval, 12. augustil võõrustab Pärnu JK Vapruse ja Viljandi JK Tuleviku ühendnaiskond Pärnu Rannastaadionil JK Tabasalut. Pärnu asub hetkel tabelis 4 punktiga viimasel ehk 8. positsioonil ja Tabasalu 15 kogutud punktiga 5. kohal. Naiskondade viimase omavahelise mängu võitis Tabasalu seisuga 8:1. Kohtumine algab kell 12:30. Peakohtunik on Gert Kääramees ning teda abistavad Kert Pulst ja Andreas Simson.

Päev hiljem, 13. augustil kohtuvad Viimsi staadionil kodunaiskond Viimsi JK ja tabeliliider Tallinna FC Flora. Eelmise omavahelise mängu võitis Flora seisuga 3:0. Flora mängija Kristina Teern on praegu 16 tabamusega naiste Meistriliiga parim väravalööja. Viimsi parim väravakütt on Gerli Israel, kes on löönud 6 väravat. Flora on senise 13 mänguga kogunud maksimaalsed 39 punkti, Viimsi asub 14 punktiga 6. tabelireal. Kohtumine algab 15.00. Mängu peakohtunik on Liisa Liesment, abikohtunikud on Lisette Pentinen ja Kea Kristiin Laanmets.

Samal ajal algab kohtumine ka Saku staadionil, kui tabeli teist kohta hoidev Saku Sportingu võõrustab kolmandal kohal olevat JK Tallinna Kalevit. Sporting on seniste mängudega kogunud 29 punkti. Kalev on pidanud ühe kohtumise vähem ning neil on kirjas 21 punkti. Sportingu ridades mängib senise Meistriliiga hooajaga 14 väravat löönud Katriin Saulus. Kalevi eest on parimat resultatiivsust näidanud Maria Orav, kes on löönud viis väravat. Sportingu ja Kalevi vahelise kohtumise peakohtunik on Oliver Väät, äärtel abistavad teda Markus Ojangu ja Karoliine Maalinn.

Jalgpall

toetab Chanz