Jalgpall

toob sinuni Chanz

Nädalavahetusel mängitakse naiste Meistriliigas kolm kohtumist

— FOTO: Katariina Peetson/jalgpall.ee

Sel nädalavahetusel, 29. ja 30. juulil peetakse naiste Meistriliigas kolm 11. vooru kohtumist. Pall pannakse mängu Sakus, Tallinnas ja Tartus.

Laupäeval, 29. juulil sõidab Pärnu JK Vapruse ja Viljandi JK Tuleviku ühendnaiskond külla tabelis teist kohta hoidvale Saku Sportingule. Sel hooajal on naiskonnad omavahel vastamisi läinud kahel korral: nii Meistriliigas kui karikavõistluste veerandfinaalis võidutses Sporting, kes lõi kohtumistes vastavalt 12 ja 3 vastuseta väravat. Kas ja millega suudab Sportingut üllatada tabeli viimasel positsioonil paiknev ühendnaiskond, näeb laupäeval Saku staadionil kell 15.00. Kohtumist vilistab Kuldar Pajula, äärtel abistavad teda Andres Kuuse ja Kristen Jakobson.

Samal ajal pannakse pall mängu Sportland Arenal, kus JK Tallinna Kalev võõrustab Viimsi JK naiskonda. Eelmises omavahelises kohtumises sahistas Kalev vastase võrku kolmel korral, endale lasti lüüa üks. Tallinna Kalev on kogunud kuue võidu ja nelja kaotusega 18 punkti, hoides tabelis kolmandat positsiooni. Viimsi on 13 silmaga kuuendal kohal. Mängu peakohtuniku rolli täidab Karl Konrad Valtin, abikohtunikena on ametis Egert-Mattias Aasumets ja Janari Vaher.

Pühapäeval, 30. juulil saab kaasa elada tabelinaabrite Tartu JK Tammeka ja JK Tabasalu omavahelisele kohtumisele. Kui karikavõistluste poofinaalis võidutses minimaalse 1:0 tulemusega Tammeka, siis Meistriliiga kuuenda vooru kohtumises mängisid naiskonnad 1:1 viiki. Kümne vooru järel on nii Tammeka kui Tabasalu kogunud tabelisse nelja võidu, kahe viigi ja nelja kaotusega 14 punkti ning paiknetakse kõrvuti vastavalt neljandal ja viiendal tabelireal. Kohtumise avavile kõlab Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul pühapäeval kell 15.00. Mängu peakohtunik on Mark-Oskar Arst, abikohtunikena tegutsevad Andrus Õun ja Andre Laisaar.

11. voorus on omavahel punktid juba jaganud Tallinna FC Flora ja Põlva FC Lootos, kelle kohtumine lõppes tulemusega 9:0 Flora kasuks. Kübaratriki sooritas Kristina Teern, kaks väravat lisas Mari Liis Lillemäe ning ühe värava lõid Jessika Uleksin, Getter Saar, Lisette Tammik ja Jaanika Volkov.

Jalgpall

toob sinuni Chanz