Jalgpall

toob sinuni Chanz

Müügile tulid pääsmed naiste koondise septembrikuisteks Rahvuste liiga kodumängudeks

— FOTO: Liisi Troska/jalgpall.ee

Eesti naiste koondis kohtub 22. ja 26. septembril UEFA Rahvuste liiga mängudes Iisraeli ja Kasahstaniga. Pääsmed Tartus toimuvatele kohtumistele on saadaval Piletilevis.

Eesti – Kasahstan kohtumine toimub 22. septembril Tartu Tamme staadionil. Neli päeva hiljem, 26. septembril kohtub Eesti samal staadionil Iisraeli koondisega. Mõlema kohtumise avavile kõlab kell 19.00. Staadioni väravad avatakse üks tund enne kohtumise algust.

Eesti ja Kasahstan on varem omavahel kohtunud seitse korda, neist neljas mängus on võidutsenud eestlannad. Viimati külastasid kasahhid Eestit 2022. aasta juunikuus, kui MM-valikturniiri kohtumine lõppes kodunaiskonna 4:2 võiduga. Resultatiivsed olid Getter Saar, Kairi Himanen ja Lisette Tammik. Eesti ja Iisraeli kõigis üheksas omavahelises kohtumises on võidu enda nimele kirjutanud Iisraeli naiskond. Viimatises mängus 2016. aastal pidid eestlannad tunnistama vastase 2:0 paremust.

Pääsmed mängudeks Iisraeli ja Kasahstaniga on müügil Piletilevis ja Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel. Täispilet maksab 5 eurot, sooduspileti hind on 3 eurot. Sooduspilet kehtib 2005.–2016. aastal ning 1958. aastal või varem sündinutele. 2017.a. ja hiljem sündinud pääsevad mängule tasuta. Eesti Jalgpalli Liit (EJL) tuletab meelde, et pääsmete edasimüük (sh välisfännidele) või piletite kasutamine kommertseesmärkidel (sh loosimised vms) on ilma EJLi nõusolekuta keelatud.

Jalgpall

toob sinuni Chanz