Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Müügile tulid pääsmed naiste koondise kodumängudeks Türgiga

Eesti koondis
Eesti koondis — FOTO: Liisi Troska/jalgpall.ee

Eesti naiste koondis kohtub 14. ja 17. juulil Kadrioru staadionil maavõistlusmängudes Türgiga. Pääsmed mängudele on müügil Piletilevis.

14. ja 17. juulil Kadrioru staadionil toimuvate maavõistlusmängude avavile kõlab kell 19.00. Staadioni väravad avatakse üks tund enne kohtumise algust.

Eesti ja Türgi naiste koondis on omavahel kohtunud kuus korda. Neljal korral on mängust võitjana väljunud Türgi, ühel korral Eesti ning kord on mängitud viiki. Ajaloo esimese kohtumise 1997. aastal võitis Eesti naiskond tulemusega 5:1. Viimane mäng peeti 2020. aastal EM-valikturniiril, mil Türgi sahistas eestlaste väravavõrku neljal korral.

Pääsmed mängule on müügil Piletilevis ja Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel. Täispilet maksab 5 eurot, sooduspileti hind on 3 eurot. Sooduspilet kehtib 2004.–2016. aastal ning 1958. aastal või varem sündinutele. 2017.a. ja hiljem sündinud pääsevad mängule tasuta. Eesti Jalgpalli Liit (EJL) tuletab meelde, et pääsmete edasimüük (sh välisfännidele) või piletite kasutamine kommertseesmärkidel (sh loosimised vms) on ilma EJLi nõusolekuta keelatud.

Vahendas, jalgpall.ee

Jalgpall

toetab Chanz