Jalgpall

toob sinuni Chanz

Müügile saabusid pääsmed neidude U17 EM-valikturniirile

Järgmisel aastal Eestis toimuvaks finaalturniiriks valmistuv neidude U17 koondis võõrustab 7.–13. oktoobrini Tallinnas EM-valikturniiri. Turniiripassid on saadaval Piletilevis.

Eesti ja Ukraina neidude U17 koondised kohtusid A. Le Coq Arenal ka möödunud aasta oktoobris. Foto: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Koha Euroopa tugevaimate seas tagas Eesti endale märtsikuus, kui B-divisjonis teeniti alagrupivõit ning seeläbi tõusti astme võrra kõrgemale, kirjutab jalgpall.ee.

Nädalapikkuses EM-valikturniiri esimeses ringis kohtuvad Eesti neiud A-tugevusgrupis Inglismaa, Taani ja Ukraina koondistega. Valikturniiri kohtumisi peetakse Tallinnas kahel väljakul: A. Le Coq Arenal, kus toimuvad kõik Eesti neidude koondise mängud, ja Kadrioru staadionil.

Piletilevis on saadaval turniiripassid hinnaga 10 eurot, mis tagavad sissepääsu kõikidele turniiri kohtumistele nii A. Le Coq Arenal kui ka Kadrioru staadionil. Üksikpileteid mängudele saab soetada kohtumiste eel kohapeal hinnaga viis eurot. 1957. aastal või varem ning 2016. aastal või hiljem sündinutele on sissepääs tasuta.

Turniiri ajakava:

Reede, 7. oktoober

kell 14.30: Ukraina – Inglismaa, Kadrioru staadion
kell 18.00: Taani – Eesti, A. Le Coq Arena

Esmaspäev, 10. oktoober

kell 14.30: Taani – Ukraina, Kadrioru staadion
kell 18.00: Inglismaa – Eesti, A. Le Coq Arena

Neljapäev, 13. oktoober

kell 14.30: Inglismaa – Taani, Kadrioru staadion
kell 14.30: Eesti – Ukraina, A. Le Coq Arena

Eestis toimub 2023. aasta kevadel ka neidude U17 EM-finaalturniir, kuhu on sinisärgid võõrustajana oma koha juba taganud. Ülejäänud seitse koondist kvalifitseeruvad finaalturniirile läbi esimese ja teise ringi EM-valikturniiride. Finaalturniiri kahe neljaliikmelise alagrupi loosimine toimub tuleva aasta aprillis, mil selgub ka täpne mängude kalender.

Jalgpall

toob sinuni Chanz