Jalgpall

toob sinuni Chanz

Meistriliiga kuu parimad on Treiberg ja Ševoldajeva

Naiste Meistriliiga maikuu parimate auhinnad läksid Tallinna klubidesse, kui parimaks mängijaks valiti Kalevi ründaja Emma Treiberg ja parimaks treeneriks Flora juhendaja Aleksandra Ševoldajeva.

Tallinna Kalevil jäi mais selja taha neli Meistriliiga kohtumist ning nende saldosse kogunes neli võitu ja üks kaotus. Esmalt tuli tunnistada kindlat allajäämist FC Florale, kuid seejärel alistati järgemööda Põlva Lootos (1:0), Tartu Tammeka (4:2) ja JK Tabasalu (1:0). Kalevi ründaja Treiberg sai nendes mängudes kirja 5 väravat. Tammeka vastu tegi Treiberg kübaratriki ning kohtumistes Lootose ja Tabasalu vastu oli ta võiduvärava autoriks. Ühtlasi jagab Treiberg väravaküttide edetabelis esikohta.

Ševoldajeva juhendamisel pidas FC Flora naiskond maikuus kolm liigamängu ning teenis kohtumistest maksimumpunktid väravate vahega 24:0. Tallinna Kalev alistati 4:0, Põlva Lootose vastu teeniti 7:0 võit ning Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskonnast saadi jagu 13:0. Liigatabelis jätkab Flora täiseduga esikohal.

Kuu parimate auhinnad antakse üle naiskondade järgmistel kodumängudel, kui Kalev võõrustab 11. juunil Saku Sportingut ning Flora kohtub 19. juunil Tallinna Kaleviga.

Kuu parimaid mängijaid ja treenereid tunnustab alates 2018. aastast kinkekaartidega juveeli- ja kellakauplus Goldtime. Sel hooajal jagatakse parimate auhindu naiste Meistriliigas, Premium liigas ja Esiliigas.

* Kuu parimate valimisel läksid arvesse Meistriliiga kohtumised perioodil 7. mai – 29. mai.

Jalgpall

toob sinuni Chanz