Jalgpall

toob sinuni Chanz

Meie Raku koos teiste Liverpooli legendidega alistasid Celticu legendid heategevusmängus!

Steven Gerrard, all Ragnar Klavan.
Steven Gerrard peale mängu esimest väravat, vasakul all Klavan — FOTO: Kuvatõmmis Liverpool FC videost.

Liverpooli legendid pidasid täna koos Celticu legendidega sõbraliku heategevusmängu maha, kus koduvõistkond Liverpool alistas 2:0 Celticu.

Anfieldil täna toimunud heategevusmängus läks kogu mängu tulu LFC Foundationi ja selle partnerite heategevusprogrammide rahastamiseks. Heameel oli ka meie Ragnar Klavani üle, kes mängu ka algkooseisust alustas. Mitmel korral tehti natuke nalja Klavani tantsusammude üle, sest räägiti ka sellest kuidas Ragnar Klavan osales ” Tantsud tähtedega ” saates ja seal teatavasti 3. koha saavutas, aga muidu kiideti Klavanit taevani ja meie mees sai väga hea mänguga hakkama kuigi Klavan suutis ühekorra isegi palli omaväravasse saata, siis eelnevalt seda tõusis üles suluseisu lipp  ja värav ei lugenud. Kommentaatorid said peale seda kergelt ka muheleda ja ütlesid, et Klavan luges olukorda hästi ja teadis, et Celticu mängija oli varem suluseisus. Ragnar Klavan tegi kaasa täismängu.

 

Liverpool Legendid – Celtic Legendid 2:0 ( 38. pen Gerrard, 46. Gonzalez)

 

Enne mängu:

Liverpooli algkoosseis antud mänguks oli: Westerveld, Kvarme, Klavan, Škrtel, Hyypiä, Vignal, Diao, Adam, McManaman, Gerrard, Kuyt. 

 

Pingil: Dudek, Aurelio, McAllister, Sissoko, Garcia, Riera, Gonzalez, Cisse, Keane.

 

Jalgpall

toob sinuni Chanz