toetab Chanz

Levadia alustas U19 Eliitliiga Meistriliiga eelringi suure võiduga

Patrik Kristal
Patrik Kristal — FOTO: Katariina Peetson

U19 Eliitliiga Meistriliigas alustati 4. jaanuaril eelringi kohtumistega, mille järel selgub liiga lõplik koosseis. Avamängus sai Tallinna FCI Levadia kirja ülekaaluka 9:0 võidu Paide Linnameeskonna üle, kirjutab jalgpall.ee.

EJLi jalgpallihallis toimunud mängu asus Levadia juhtima 16. minutil, kui täpne oli Igor Sokolov ning poolajapausiks näitas tabloo Tallinna meeskonna neljaväravalist eduseisu. Hästi alustati ka teist poolaega, sest 68. mänguminutiks õnnestus Levadia noortel palli vastase võrku toimetada veel viiel korral ning kirja saadi 9:0 võit. Levadia resultatiivseim mängija oli Patrik Kristal, kes sai jala valgeks kolmel korral, kaks tabamust said kirja ka Maksim Laskov ja meeskonna kapten Igor Sokolov.

U19 Eliitliiga Meistriliiga eelringis võistlevad turniiriformaadis Tallinna FCI Levadia, JK Narva Trans ja Paide Linnameeskond. Kolm meeskonda kohtuvad omavahel korra ning igas mängus selgitatakse võitja: viigilise tulemuse korral ootab meeskondi ees penaltiseeria. Koha U19 Eliitliiga Meistriliiga põhiturniiril tagab meeskond, kes on eelringis kogutud punktide põhjal edukaim.

U19 Eliitliiga Meistriliiga eelringi kohtumised:

I voor
4. jaanuar kell 17: Tallinna FCI Levadia – Paide Linnameeskond (9:0), EJL jalgpallihall

II voor
8. jaanuar kell 14: Paide Linnameeskond – JK Narva Trans, EJL jalgpallihall

III voor
15. jaanuar kell 14: JK Narva Trans – Tallinna FCI Levadia, EJL jalgpallihall

U19 Eliitliiga Meistriliiga eelringi ja põhihooaja kalendri ning tulemustega saab lähemalt tutvuda EJLi kodulehel.