Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Laupäeval selgub naiste rahvaliiga A-tasandi võitja

Laupäeval, 15. oktoobril peetakse Tallinnas naiste rahvaliiga A-tasandi finaal, kui vastamisi on FC Levadia ja JK Tallinna Kalev III. Kohtumine algab Sportland Arenal kell 15.30, kirjutab jalgpall.ee.

Naiste rahvaliiga A-tasandist võttis sel hooajal osa kaheksa võistkonda. Esmalt jagati naiskonnad põhiturniiriks kahte alagruppi, kus omavahel mängiti kodus-võõrsil süsteemis. Järgmisesse ringi pääsesid alagruppide kaks paremat naiskonda, kes selgitasid omavahelistes mängudes välja finalistid. Teised võistkonnad pidasid mänge kohtadele 5.–8.

Nii Levadia kui ka Kalev III jäid oma alagrupis teiseks. Levadial õnnestus kahe mängu kokkuvõttes alistada Viimsi MRJK, kui esimene kohtumine lõppes nende kasuks 1:0 ja teine mäng viigistati 2:2. Kalev III tegi esimeses mängus JK Vändra Vaprusega 1:1 viigi, kuid suutis teises kohtumises kirja saada 1:0 võidu ja liikus sellega edasi finaali.

Kolmanda koha mängus saatis edu Viimsi naisi, kes alistasid Vändra Vapruse tulemusega 1:0. Viiendaks tuli tänavu Lõuna-Läänemaa JK, kui otsustavas kohtumises teeniti viigiga lõppenud normaalaja järel penaltiseerias võit Põhja-Tallinna JK Volta üle. Seitsmenda kohaga lõpetas FC Nõmme United, kes oli 2:1 parem FC Estonian Business School naiskonnast.

Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee

Jalgpall

toetab Chanz