Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Läänemere liiga finaaletapil Eestit esindavad klubid on turniiri eel lootusrikkad

— FOTO: Svetlana Tšižova

Rannajalgpalli Läänemere liiga finaaletapp toimub Pärnus 12. augustil. Eestit esindavad BSC Thunder Arvutitark ja SK Augur Enemat, võistlustules on ka Taani ja Norra meeskonnad.

Nii BSC Thunder Arvutitarga kui ka SK Augur Enemati esindajate sõnul on ettevalmistus olnud hea ning tööd võiduka tulemuse nimel on tehtud palju. SK Augur Enemati on hooaja jooksul kimbutanud ohtrad vigastused, kuid enne turniiri algust on suudetud koosseisu suurendada. „Viimases trennis oli väga palju mängijaid. Osad mängijad on vigastuspausilt tagasi ja oleme koosseisu juurde mõned endised mängijaid registreerinud,” sõnas klubi esindaja Rasmus Munskind, kelle sõnul on võistkond enne turniiri oma mängu ajanud sirgjoonelisemaks ja kiiremaks. Ettevalmistust hindaks heaks ka BSC Thunder Arvutitarga meeskonna esindaja Henry Remmelgas: „Vigastustest on taastutud, tööd on tehtud ja plaan on paigas.”

Mõlemad meeskonnad lähevad nädalavahetusel jahtima liigavõitu. SK Augur Enemat usub, et suudab sel korral Kopenhaageni meeskonda võita: eelmises omavahelises mängus jäädi taanlastele 2:4 alla. SK Augur Enemat ja BSC Copenhagen lähevad vastamisi esimeses poolfinaalis. BSC Thunder Arvutitark leiab, et liiga on ühtlaselt tugev ja kedagi alahinnata ei saa: meeskonnad mängivad erinevate stiilidega, aga kõigil on omad tugevused. „Midagi lihtsat kellelgi olema ei saa,” märkis Remmelgas. BSC Thunder Arvutitark läheb poolfinaalis vastamisi Norra meeskonnaga Pure Nordic Water.

Poolfinaalide võitjad lähevad omavahel vastamisi finaalis. Poolfinaalide kaotajad selgitavad 3. koha mängus Läänemere liiga pronksmedalisti.

Läänemere liiga 2023. aasta meister selgub 12. augustil Pärnu Beach Arenal. Turniir on pealtvaatajatele tasuta.

Turniiri ajakava:

kell 12.30 poolfinaal: BSC Thunder Arvutitark (Eesti) – Pure Nordic Water (Norra)
kell 13.45 poolfinaal: BSC Copenhagen (Taani) – SK Augur Enemat (Eesti)
kell 16.45 3.–4. koha mäng
kell 18.00 finaal
kell 19.00 autasustamine

Jalgpall

toetab Chanz