Jalgpall

toob sinuni Chanz

Konverentsiliigas on ametis Eesti delegaadid

UEFA Konverentsiliigas alustatakse sel nädalal kolmanda eelringi kohtumistega ning delegaadina on ametisse usaldatud kaks Eesti ametnikku. Kolmandas eelringis võistleb Eesti klubidest Paide Linnameeskond, kes peab avavaatuse A. Le Coq Arenal.

Kolmapäeval, 3. augustil on Viborgi ja B36 Tórshavni vahelises kohtumises delegaadina ametis Oleg Harlamov. Taani ja Fääri saarte meeskondade vaheline vastasseis algab Viborgi staadionil Eesti aja järgi kell 20.00. Päev hiljem, 4. augustil täidab sama ametit Eesti Jalgpalli Liidu liigade arendusosakonna juhataja Veiko Soo (pildil), kui Islandil Kópavoguri staadionil kohtuvad omavahel Breiðablik (ISL) ja İstanbul Başakşehir FK (TUR). Kohtumise avavile kõlab kell 21.45.

Delegaat on vastaval mängul UEFA kõrgeim esindaja, kelle ülesandeks on tagada matši sujuv läbiviimine vastavalt reeglitele ja koostada ülevaade kõigist korralduslikest asjadest. Vajadusel lahendab delegaat probleeme ja teeb kriitilistes olukordades otsuseid.

Neljapäeval, 4. augustil alustab Konverentsiliiga kolmandat eelringi ka Paide Linnameeskond, kes võõrustab A. Le Coq Arenal 34-kordset Belgia meistrit Brüsseli Anderlechti. Mängu kohtunikebrigaad tuleb Iisraelist: peakohtunik on David Fuxman, teda assisteerivad äärtel Matityahu Yakobov ja Omer Barbiro ning neljanda kohtunikuna on ametis Aviad Yahav-Hai Shiloach. Avavile kõlab kell 19.45, pääsmed kohtumisele on saadaval Piletilevis ning mängule saab telepildis kaasa elada ETV2 vahendusel.

Foto: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Jalgpall

toob sinuni Chanz