Jalgpall

toob sinuni Chanz

Karolin Kaivoja valiti neidude MM-i abikohtunikuks

FIFA avalikustas kohtunike nimekirja tänavusteks U20 neidude maailmameistrivõistlusteks ning valikusse kuulub ka Eesti abikohtunik Karolin Kaivoja.

Kaivoja ootab seega sel suvel ees tihe graafik: juulikuu vältel teenindab ta kohtumisi naiste Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril Inglismaal ning seejärel siirdub ta Costa Ricale, kus selgitatakse U20 neidude maailmameistrivõistluste võitja. MM-finaalturniiril on Kaivoja üks kaheksast Euroopa riikidest pärit abikohtunikust.

Lisaks kahele saabuvale suvisele suurturniirile on Kaivojat õigusemõistjana usaldatud ka Euroopa klubijalgpalli suurvõistlusel. Nimelt valiti ta esimese eestlasena teenindama 21. mail toimunud Meistrite liiga finaali, mille järel tõstis karika pea kohale Lyoni (FRA) naiskond.

U20 neidude MM-i kohtumisi peetakse Costa Rical 10.–28. augustini. Inglismaal toimuv 2022. aasta naiste Euroopa meistrivõistluste finaalturniir saab avapaugu 6. juulil ning meistritiitli võitja selgitatakse Londonis Wembley staadionil 31. juulil.

Foto: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Jalgpall

toob sinuni Chanz