Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Karolin Kaivoja ootab ees esimene EM-finaalturniiri kohtumine

Aprillis esimese eestlasena täiskasvanute murujalgpalli finaalturniirile kohtunikuks valitud Karolin Kaivoja ootab esimene naiste Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri kohtumine ees neljapäeval, 7. juulil, kui vastamisi lähevad Norra ja Põhja-Iirimaa.

Norra – Põhja-Iirimaa vahelisel A-alagrupi mängul astub Kaivoja väljakule tuttava brigaadiga: peakohtunik on Lina Lehtovaara (FIN) ning teine abikohtunik Chrysoula Kourompylia (GRE), kellega jagas eestlanna väljakut tänavuses naiste Meistrite liiga finaalis. Lehtovaara ja Kaivoja mõistsid koos õigust ka sama võistlussarja veerandfinaalis. EM-finaalturniiri alagrupikohtumise neljas kohtunik on rootslanna Tess Olofsson, videokohtunikena on ametis portugallased Tiago Martins ja Luís Godinho.

Norra – Põhja-Iirimaa vahelise kohtumise avavile kõlab Southamptonis St Mary staadionil Eesti aja järgi kell 22.00 ning sellele saab otsepildis kaasa elada UEFA.tv vahendusel. Alates veerandfinaalidest, mida peetakse 21.-31. juulini, näitab Inglismaal toimuva naiste EM-finaalturniiri kohtumisi otsepildis ka ERR.

Foto: UEFA

Jalgpall

toetab Chanz