Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Karolin Kaivoja määrati Meistrite liiga finaali abikohtunikuks

Karolin Kaivoja, kes määrati hiljuti esimese eestlasena murujalgpalli EM-finaalturniiri kohtunikuks, teenis UEFA usalduse ka naiste Meistrite liiga finaaliks.

Foto: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Kaivoja teeb seega taas ajalugu, sest varasemalt ei ole eestlased Meistrite liiga finaali kohtunikebrigaadi kuulunud. 21. mail Torinos toimuvas finaalis lähevad vastamisi FC Barcelona ja Olympique Lyonnais. Avavile kõlab Eesti aja järgi kell 20.00 ning kohtumisele saab kaasa elada DAZN YouTube’i kanali vahendusel.

Kaivoja astub Euroopa naiste klubijalgpalli suurkohtumiseks väljakule koos soomlannast peakohtuniku Lina Lehtovaarani, kreeklannast teise abikohtuniku Chrysoula Kourompyliaga ja Tšehhist pärit neljanda kohtuniku Jana Adamkovaga. Videokohtunikuna tegutseb mängul portugallane Tiago Bruno Lopes Martins, keda abistavad kaasmaalane Joao Silva Pinheiro ja itaallane Paolo Valeri.

 

Eesti kõrgeima lennuga jalgpallikohtunik, kes muuhulgas vilistab esimese eestlasena Euroopa Meistrivõistluste finaalturniiril – Karolin Kaivoja. Jutuks tuleb, kuidas kohtunikedünastiast pärit Kaivoja leidis enda jaoks just joonekohtuniku ameti ning loomulikult peatutakse pikemalt juulis toimuval EM-i finaalturniiril. Vilenaine avaldab, kas ja millist erikohtlemist on ta kogenud oma soo tõttu. Arutletakse ka sissetulekust, lepingutest ning sellest, millisena kujutab kohtunik ette enda karjääri lõppu. Saame teada, miks Kaivoja VARi kasutust ikkagi mõistlikuks peab.

Jalgpall

toetab Chanz