Karikas käeulatuses! Anier naasis jõulupausilt väravaga ja Lee Man jõudis finaali

Henri Anier
Henri Anier — FOTO: Lee Man / Facebook

Eesti jalgpallikoondise ründaja Henri Anieri koduklubi Lee Man Warriors lõpetas Hong Kongis ligi kolmenädalase mängupausi, alistades HKPL karikasarja poolfinaalis Rangersi 3:2.

Anier naasis jõulupausilt väravaga, kui lõi Lee Mani juba viiendal minutil juhtima. Brasiilia ründaja Gil Martins suurendas 33. minutil Lee Mani eduseisu kaheväravaliseks ja mõned minutid hiljem jäi Rangers punase kaardi tõttu väljakule kümnekesi.

Teisel poolajal lõi Martins oma teise värava, viies Lee Mani 3:0 juhtima, aga kümnemeheline Rangers lõi kaks väravat vastu ja mäng lõppes Lee Mani 3:2 võiduga, kirjutab Soccernet.ee.

Lee Man kohtub finaalis Kitchee või Easterniga, kes peavad oma poolfinaalkohtumise 29. detsembril. Finaal toimub Eesti aja järgi 1. jaanuaril kell 11.00.