Jalgpall

toob sinuni Chanz

Kandideeri vabatahtlikuks neidude U17 EM-finaalturniirile!

— FOTO: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Eesti Jalgpalli Liit (EJL) otsib vabatahtlikke neidude U17 EM-finaalturniirile, mis toimub kolmes Eesti linnas 14.–26. maini. Registreerimisperioodi pikendati 3. aprillini (k.a.).

Vabatahtlikuna on kõigil huvilistel võimalik anda oma panus Eesti naiste jalgpalli tänavuse aasta suursündmuse edukale toimumisele, lüües kaasa kolmes peamises valdkonnas: transport, mängukorraldus ja logistika. Vabatahtlikuks ootab EJL kõiki, kes soovivad olla osa Eesti jalgpallist, saada rahvusvahelise ürituse korraldamise kogemust ning on kohusetundlikud. Varasem kogemus vabatahtlikuna ei ole oluline.

Transpordi valdkonnas tegutsemiseks peab vabatahtlik olema vähemalt 21-aastane.

Vabatahtlikuks registreerimiseks tuleb enne 3. aprilli (k.a.) täita ankeet. Pärast tähtaega viiakse kandidaatidega läbi vestlused. Rohkem infot vabatahtlike tegevusvaldkondade kohta leiab neidude U17 EM-finaalturniiri veebilehelt jalgpall.ee/u17euro.

2023. aasta kevadel võõrustab Eesti kolmes linnas – Tallinnas, Tartus ja Võrus – neidude jalgpalli suursündmust, kui siin toimuval finaalturniiril selgitatakse U17 vanuseklassi Euroopa meister. Finaalturniir saab ametliku avapaugu 14. mail, mil peetakse esimesed alagrupikohtumised. Turniir kulmineerub reedel, 26. mail toimuva finaaliga, mis mängitakse Lilleküla staadionil.

Pea kaks nädalat vältaval turniiril osaleb kaheksa Euroopa tippkoondist, nende seas ka Eesti, kes on võõrustajana oma pääsme finaalturniirile juba taganud. Ülejäänud seitse koondist kvalifitseeruvad finaalturniirile läbi valiksarja. Finaalturniiri kahe neljaliikmelise alagrupi loosimine toimub 2023. aasta 13. aprillil, mille järel selgub ka täpne mängude kalender.

Jalgpall

toob sinuni Chanz