Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Kalender avalik: naiste Meistriliigas pannakse pall mängu märtsi lõpus

— FOTO: Hendrik Osula

Naiste Meistriliiga uus hooaeg saab alguse reedel, 29. märtsil, kui omavahel lähevad vastamisi möödunud hooaja meister Tallinna FC Flora ja liiga uustulnuk Tallinna FC Ararat.

Naiskonnad panevad hooaja avamängus palli mängu Sportland Arenal kell 17.00. Kaks päeva hiljem, 31. märtsil alustavad võistlemist ülejäänud kuus naiskonda: Saku kunstmuruväljakul võõrustab Saku Sporting JK Tabasalu, Viimsi staadionil võtavad omavahel mõõtu Viimsi JK ja JK Tallinna Kalev ning Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul panevad palli mängu Tartu JK Tammeka ja Põlva FC Lootos. Kõigi avavooru kohtumiste avavile kõlab kell 17.00.

Meistriliiga kolmanda ringi viimased kohtumised on planeeritud laupäevale, 12. oktoobrile, kui kell 12.30 algavates kohtumistes lähevad vastamisi Saku Sporting ja JK Tallinna Kalev, Tallinna FC Flora ja Tallinna FC Ararat, Tartu JK Tammeka ja Põlva FC Lootos ning JK Tabasalu ja Viimsi JK.

Esmalt mängivad kaheksa naiskonda omavahel kolm ringi ning neljandas ringis kohtuvad vastavalt paremusjärjestusele 1.–6. koha võistkonnad. Kolme ringi järel tabelis 7. ja 8. kohal asuvaid naiskondi ootab ees üleminekuturniir, kus osalevad ka Esiliiga kaks parimat naiskonda, kel on õigus kõrgliigasse tõusmiseks.

Naiste kodune klubijalgpallihooaeg saab alguse märtsi lõpus toimuva Superkarikafinaaliga, kus on vastamisi möödunud hooaja Eesti meister Tallinna FC Flora ja naiste karikavõitja Saku Sporting.

Naiste Meistriliiga kalendriga saab lähemalt tutvuda Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel.

Jalgpall

toetab Chanz