Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Kaitsemängule suunatud täiendkoolitusel jagab teadmisi Thomas Häberli

Thomas Häberli
Thomas Häberli — FOTO: Katariina Peetson/Jalgpall.ee

Eesti koondise peatreener Thomas Häberli vedamisel toimub augustikuus treenerite täiendkoolitus, mille fookuses on kaitsetegevuse põhimõtted. Koolitusele registreerimine on avatud 21. augustini.

Ühepäevane koolitus „Kaitsetegevuse põhimõtted” alustab üks-ühele ning lõpetab neli-neljale kaitsetegevustega jalgpallis. Koolituse teooria osa põhineb näidetel Eesti koondise ja Premium liiga võistkondade kohtumistest.

Koolitusel jagab teadmisi Eesti meeste koondise peatreener Thomas Häberli. Koolituse teoreetilises pooles tuleb juttu rahvuskoondise kaitsemängu filosoofiast, analüüsitakse erinevaid mängulisi olukordi ning osalejatele jagatakse näpunäiteid kaitsemängule keskenduvate harjutuste ülesehitamiseks. Praktiline osa jaguneb kaheks: esimese osa läbiviijaks on Thomas Häberli, teist osa viivad läbi koolitusel osalejad ise.

23. augustil toimuvale koolitusele on eelkõige oodatud osalema treenerid, kes tegutsevad 11 vs. 11 jalgpallis. Huvilistele on registreerimine 21. augustini (k.a.) avatud ERISe e-poes, koolituse maksumus on 50 eurot.

Jalgpall

toetab Chanz