Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Järelvaadatav | Naiste Esi- ja II liiga turniiri võitis Lasnamäe FC Ajax

— FOTO: Liisi Troska/jalgpall.ee

Traditsiooniline Aastalõputurniir jäktus Kalevi Spordihallis täna, 29. detsembril, kui päeva esimesel turniiril olid vastamisi naiste Esi- ja II liiga võistkonnad. Turniiri üldvõidu teenis Lasnamäe FC Ajax.

Turniiril oli võistlustules 7 naiskonda, kes võistlesid lõppenud hooajal naiste Esiliigas ja II liigas. Turniiri käigus kohtusid kõik võistkonnad omavahel korra ning lõplik paremusjärjestus selgus võistkondade punktisumma põhjal: võit andis 3, viik 1 ja kaotus 0 punkti.

Turniiri võidukarika tõstis pea kohale Lasnamäe FC Ajax, kes kogus kuue mänguga 13 punkti. Nelja võidu kõrval kaotati punkte vaid viigimängus Viimsi JK duubelnaiskonnaga ja 0:2 kaotusega lõppenud kohtumises Levadia duubelnaiskonnaga.

Teise koha teenis turniiril Tallinna FC Levadia II, kes oli üks kahest naiskonnast, kes ei kaotanud turniiri jooksul ühtki mängu. Liider Ajaxist lahutas neid kokkuvõttes vaid üks punkt: kolme võidu ja kolme viigiga saadi kirja 12 punkti.

Esikolmikusse pääses ka Tallinna FC Flora II, kes teenis kokku 8 punkti. Sama arvu punkte said kirja ka Tartu JK Tammeka II ja Viimsi JK II, ent Flora pääses tänu omavaheliste mängude tulemustele kolme seas kõrgemaile kohale. Flora saldoks jäi turniiril kaks võitu, kaks viiki ja kaks kaotust.

Esikolmikule järgnesid punktiarvestuses Viimsi JK II, Tartu JK Tammeka II, Tallinna FC Levadia ja Saku Sporting II.

Turniiri parimaks mängijaks valiti Liisi Kalinina (Lasnamäe FC Ajax), parima väravavahi tunnustuse teenis Olesja Parkhomovich (Tallinna FC Levadia II). Turniiri suurimaks väravakütiks osutus Žanna Smirnova (Viimsi JK II), kes lõi kokku 5 väravat.

Jalgpall

toetab Chanz