Jalgpall

toob sinuni Chanz

Jalgpalliliit tutvustas UEFA seminaril kogukonnajuhtide projekti

Veiko Soo
Veiko Soo — FOTO: Katariina Peetson/Jalgpall.ee

Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) liigade arendusosakonna juhataja Veiko Soo osales Fääri saartel UEFA korraldatud seminaril, kus tutvustas kogukonnajuhtide projekti.

Kuna EJLi kogukonnajuhtide projekt on pälvinud UEFA positiivse tähelepanu, siis on Soo UEFA kutsel ka varasemalt projekti tutvustanud mitmetele alaliitudele, näiteks Läti, Moldova, Ukraina, Kasahstani, Aserbaidžaan, India, Jordaania, Malaisia ja Filipiinid.

Fääri saartel toimunud seminar keskendus sealsete kõrgliiga klubide strateegiliste arengukavade koostamisele. Eesmärgi täitmiseks korraldab UEFA kord kvartalis seminaripäevi, kus jagavad teadmisi UEFA eksperdid ning sel korral külalistena Eesti ja Liechtensteini alaliit. Juuni lõpus toimunud seminaril keskenduti arengukavade loomise kõrval sotsiaalmeedia kasutamise ja kogukonna kaasamise võimalustele.

Veiko Soo sõnul oli seminar hea võimalus arengukavade projektiga lähemalt tutvuda, sest sarnane algatus on plaanis korraldada ka Eestis. „Seminaril oli hea võimalus näha, kuidas on Fääri saarte klubid arengukavad üles ehitanud ning mida peaksime arvestama sarnase toetava seminari üleseehitusel Eesti klubidele,” ütles Soo.

Vahendas, jalgpall.ee

Jalgpall

toob sinuni Chanz