Jalgpall

toob sinuni Chanz

Jalgpalliliit tänas tööjuubilare ning kuulutas välja aasta teo ja töötaja

EJLi president Aivar Pohlak, kohtunike osakonna juhataja Hannes Kaasik ning peasekretär Anne Rei
EJLi president Aivar Pohlak, kohtunike osakonna juhataja Hannes Kaasik ning peasekretär Anne Rei — FOTO: Katariina Peetson/Jalgpall.ee

Eesti Jalgpalli Liit (EJL) kuulutas täna, 5. juunil toimunud üldkoosolekul välja „Aasta tegu” ja „Aasta töötaja” auhinna laureaadid. Üritusel tunnustati ka pikaaegseid töötajaid.

Jalgpalliliidu 2022. aasta töötajaks valiti avalike ja koostöösuhete osakonna video-, foto- ja sotsiaalmeediatoimetaja Liisi Troska. Aasta teo auhinna pälvis videokohtuniku projekti käivitamine. Auhinna võttis projekti eestvedajate nimel vastu EJLi kohtunike osakonna juhataja Hannes Kaasik.

Üritusel tänati ka kaheksat pikaaegset töötajat. 20 aastat on ametis olnud Eve Altroff, kes haldab võistluste osakonnas noorteliigasid. 15 aastat on EJLis töötanud tehniline direktor Janno Kivisild, Lilleküla jalgpallikeskuse juhataja Targo Kaldoja, mängude ja ürituste korraldaja Kert Küttis ning väljakumeister Riho Hermet. 10 aastat täitus EJLis peasekretär Anne Reil, meeste koondise mänedžeril ja varustajal Miko Pupartil ning noortekoondiste mänedžeril ja kohtunike osakonna assistendil Merily Toomil.

„Aasta tegu” ja „Aasta töötaja” valitakse igal aastal EJLi-siseselt. Samuti tänatakse kord aastas tööjuubilare alates 10. tööaastast.

 

Vahendas, jalgpall.ee

Jalgpall

toob sinuni Chanz