Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Jalgpalliliit korraldab jalgpallikommentaatorite koolituse

Raul Ojassaar (paremal) koos EJLi avalike suhete spetsialisti Eva-Maria Kriisaga (vasakul) noortekoondise mängu kommenteerimas
Raul Ojassaar (paremal) koos EJLi avalike suhete spetsialisti Eva-Maria Kriisaga (vasakul) noortekoondise mängu kommenteerimas — FOTO: Jana Pipar

Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) eestvedamisel toimub veebruari lõpus jalgpallikommentaatorite koolitus, kuhu oodatakse osalema kõiki alustavaid valdkonna huvilisi.

Koolitus toimub esmaspäeval, 26. veebruaril algusega kell 18 A. Le Coq Arena konverentsikeskuses ja on osalejatele tasuta. Osalema oodatakse algajaid, kes soovivad jalgpalliülekannete kommenteerimiseks esmaseid näpunäiteid.

„Eestis on ühes aastas rohkem kui 500 jalgpalli otseülekannet, ajaliselt on see rohkem kui 40 ööpäeva. See on väga suur hulk, mis nõuab lisaks paljudele tublidele kommentaatoritele ka head järelkasvu,“ ütles EJLi avalike ja koostöösuhete osakonna juhataja Eva Nõmme.

Koolituse esimese osa viib läbi ajakirja Jalka peatoimetaja ja kümme aastat jalgpalliülekandeid kommenteerinud Raul Ojassaar. Seejärel tehakse praktiline ülesanne, kus kõik osalejad saavad proovile panna oma eeltöö oskuse. Õhtu lõpetab eestlaste seas tuntud spordiülekannete kommentaator Tarmo Tiisler, kes räägib õpetlikke lugusid oma kogemusest ja vastab osalejate küsimustele.

Koolitusele saab registreeruda kuni esmaspäeva, 18. veebruarini siin.

Jalgpall

toetab Chanz