Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Jalgpalligaladel esinevad Juss Haasma ja Teele Viira

Juss Haasma
Juss Haasma — FOTO: Jana Pipar

Sel pühapäeval, 10. detsembril Estonia kontserdisaalis toimuval „Eesti jalgpall tänab” üritusel ja Jalgpalligalal pakub külalistele muusikalisi etteasteid tuntud näitleja ja laulja, kirglik jalgpallisõber Juss Haasma (pildil) koos oma ansambliga Trikster. Erikülalisena astub lavale endine jalgpallur, tuntud lauljatar Teele Viira.

Ansambli Trikster koosseisu kuuluvad lisaks Haasmale Jörgen Pakkas (kitarr), Joonas Mattias Sarapuu (klahvpillid), Hannes Agur Vellend (basskitarr) ja Kristjan Kallas (trummid).

Haasma on lõpetanud Eesti Muusikaakadeemia Kõrgema Lavakunstikooli ning tegutseb praegu vabakutselise näitlejana. Vanalinna Hariduskolleegiumis õppimise ajal asutas ta ansambli Trikster, kus ta pärast pikemat pausi 2017. aastast taas kitarri mängib ja laulab. Koos ansambli ja Lenna Kuurmaaga on ta andnud jõulu- ja suvekontserte. Haasma on suur jalgpallisõber ning kuulunud keskkooli ajal neljanda liiga meeskonda FC Nimeta. Praegu esindab ta FC Muusikud meeskonda.

Laval on koos ansambliga erikülalisena Teele Viira, kes tuli laiema avalikkuse ette, kui osales 2011. aastal saates „Eesti otsib superstaari“. 2012. ja 2013. aastal osales esines Viira Eesti Laulu finaalis. Viiral on seos ka jalgpalliga, kui aastatel 2006–2007 esindas lauljatar naiste Esiliigas FC Kuressaaret. Lauljatari vend Sander Viira on pikaajaline FC Kuressaare mängija, kes esindas klubi 14 aasta jooksul enam kui 300 kohtumises. Praegu juhendab ta klubi duubelmeeskonda.

Tänavusele jalgpallihooajale tõmmatakse pidulikult joon alla 10. detsembril Estonia kontserdisaalis, kus toimub kolm pidulikku galat. Kell 12 toimub Estonia kontserdisaalis noorte hooaja lõpetamine. Kell 15 algab Estonia kontserdisaalis sündmus „Eesti jalgpall tänab”, kus autasustatakse Esiliigade, II liiga, madalamate liigade, rahvajalgpalli ja rannajalgpalli parimaid, aktiivsemaid kohtunikke, parimaid staadioneid ning mitmeid teisi. Jalgpalligala algab kell 18.00, sissepääs on kutsetega. Otsepilti galadest näeb jalgpall.ee lehel.

Jalgpall

toetab Chanz