Reklaam sulgub sekundi pärast

Jalgpall

toetab Chanz

Jalgpalli mälumängu meistrivõistlustel osalevad mitmed tuntud näod

Aivar Pohlak
Aivar Pohlak — FOTO: Kuvatõmmis videost (Coolbet)

Esmaspäeval, 29. jaanuaril toimuvad Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) konverentsikeskuses Eesti meistrivõistlused jalgpalli mälumängus. Registreerunud 47 võistkonna esindajate seas asuvad tiitlit jahtima mitmed tuntud näod.

Järjekorras 14. Eesti meistrivõistlused jalgpalli mälumängus toimuvad traditsioonilises formaadis, kus osalevad kuni kolmeliikmelised võistkonnad. Kümnes voorus esitatakse kokku 50 küsimust, mille koostajateks on meistrivõistluste kauaaegne eestvedaja Siim Avi ja Indrek Petersoo.

Registreerunud 47 ja 141 osalise seas panevad oma teadmised proovile EJLi president Aivar Pohlak, tuntud mälumängurid Matis Song ja Igor Habal, (spordi)ajakirjanikud Johannes Vedru, Aet Süvari ja Neeme Korv, jalgpalliajaloolane Indrek Schwede, FC Kuressaare mängija Märten Pajunurm, tippkohtunikud Jaan Roos ja Sten Klaasen, kohtunike vaatleja Hannes Reinvald, 2018. aasta meister jalgpalli mälumängus ja Tartu Ülikooli rahvusvaheliste suhete lektor Raul Toomla ning paljud teised. Eelnimetatutest on võistlustel teenekaim Schwede, kes on jalgpalli mälumängu kuuekordne Eesti meister.

Kohal on ka möödunud aastal meistritiitli võitnud Barankade meeskond koosseisus Erki Lomp, Rasmus Voolaid ja Raul Ojassaar.

Eesti meistrivõistlused jalgpalli mälumängus toimuvad 29. jaanuaril algusega kell 18 Eesti Jalgpalli Liidu konverentsikeskuses. Võitjaid autasustatakse medalite, karikate ja eriauhindadega. Auhinnad on välja pannud FIFAA, A. Le Coq, Rimi Eesti, Coolbet, NIKE, Nuti Grupp, MyFitness ja ÕF Pennu.

Jalgpalliliit on jalgpalli mälumängu meistrivõistlusi korraldanud alates 2009. aastast.

Jalgpall

toetab Chanz