Inglismaa jalgpallikoondis alistas südika Soome

Jack Grealish
Jack Grealish — FOTO: Scanpix / Markku Ulander/LEHTIKUVA/SIPA

Neljapäeval kodusel Wembley staadionil Kreekale 1:2 kaotanud Inglismaa leevendas eile nädalasisest pettumust, alistades võõrsil 3:1 Soome.

Külalised läksid mängu juhtima 18. minutil, kui Jack Grealish realiseeris Angel Gomese suurepärase läbisöödu. Soomlastel oli 56. minutil soodne võimalus mänguseis viigistada, kuid Fredrik Jensen ei saanud umbes kuuelt meetrilt palli väravaraamide vahele, vahendab Soccernet.ee.

Inglaste eduseis püsis minimaalsena pea viimase veerandtunnini, siis lõid nad soomlaste võrku veel kaks palli. 74. minutil suurendas Trent Alexander-Arnold täpsest karistuslöögist eduseisu kaheväravaliseks ning kümme minutit hiljem sai Declan Rice kirja inglaste mängu viimase tabamuse. Arttu Hoskoneni 87. minuti täpne pealöök jäi vaid võõrustajate auväravaks.

Inglismaa on neljast Rahvuste liiga mängust teeninud üheksa punkti ning hoiab B-divisjoni teises grupis Kreeka järel teist kohta. Soome on kaotanud kõik senised neli mängu ja asetseb punktideta tabeli viimasel real.