Humoorikas video: Atletico Madridi superstaaril tuli kohtumise ajal helluse hoog peale

Memphis Depay tegi keset kohtumist endisele meeskonnakaaslasele Ronald Araujole kalli — FOTO: Kuvatõmmis videost

Eile hilisõhtul toimunud Hispaania jalgpalli kõrgliiga kohtumises Barcelona ja Atletico Madridi vahel tuli mängu 70. minutil hollandlasel Memphis Depayl soov oma endisele meeskonnakaaslasele Ronald Araujole kalli teha.

Vaata see helluse hoog üle:

Kohtumise võitis lõpuks koduväljakul mänginud Barcelona 1:0. Mängu ainsa värava lõi 28. minutil Joao Felix, kes enne Kataloonia klubiga liitumist kuulus just Atletico Madridi rivistusse.

Hispaania kõrgliigat juhib Real Madrid, kes on 15. mänguvooruga kogunud 38 punkti. Teisel kohal on selle hooaja suurüllataja Girona, kes on samuti 38 silma teeninud, kuid kelle väravate vahe on kehvem. Barcelona on 34 punktiga kolmas ning Atletico Madrid 31 silmaga neljas.