Jalgpall

toob sinuni Chanz

Heas hoos olev Nõmme United võõrustab Levadia noori

FC Nõmme United tähistamas Esiliiga suurima väravaküti Egert Õunapuu järjekordset väravat. Foto: Jana Pipar/Jalgpall.ee

Esiliiga 32. voorus lähevad vastamisi pidurdamatus hoos olev FC Nõmme United ja Tallinna FCI Levadia U21, kirjutab jalgpall.ee.

Nõmme United on võitnud enda viimased kuus Esiliiga kohtumist ja tõusnud sellega 51 punkti peale, millega paiknetakse kuuendal kohal. Neist kõigest viis punkti rohkem on kogunud Levadia U21, kes ei taha mingil juhul loovutada enda välja võideldud kolmandat positsiooni. Meeskondade viimane omavaheline kohtumine lõppes Unitedi 4:2 võiduga. Pall pannakse pühapäeval, 16. oktoobril mängu kell 12.30. Männiku staadionil vilistab mängu Martti Pukk, abikohtunike rolli täidavad Petteri Schultz ja Lauri Salei. Mängu on võimalik jälgida Nõmme Unitedi Youtube’i kanalist.

Liigaliider Harju JK Laagri sõidab külla Ida-Virumaa FC Alliance’ile. Mõlemad meeskonnad tulevad mängule eri eesmärkidega – Harjul on vaja võitu, et kindlustada liidrikohta ja Alliance’il on vaja punkte, et mitte sattuda väljakukkumistsooni. Selle hooaja tulemused räägivad Harju kasuks: kolm võitu väravate vahega 12:1. Mäng toimub laupäeval, 15. oktoobril, avavile kõlab Kohtla-Järve kunstmuruväljakul kell 12.30. Mängu peakohtunik on Richard Toom, kelle abilisteks küljejoone taga on Andree Porila ja Asser-Enri Soro.

Viljandi JK Tulevik võõrustab Viljandi linnastaadionil Tallinna FC Flora U21 võistkonda. Kuivõrd Tulevik on võõrsil sel hooajal Florale alla jäänud, siis kodus on suudetud 1:1 viik välja võidelda. Viimasest viiest koduväljakul peetud Esiliiga kohtumisest, on Tulevik teeninud kaks võitu ja ühe viigi, seega ei tule tabelis teisel kohal oleva Flora jaoks lihtne mäng. Mäng leiab aset laupäeval kell 12.30. Mängu vilistab Denis Petrov, keda abistavad Marta Liisa Staalfeldt ja Denis Petrov.

Tabelis viiendat ja seitsmendat positsiooni hoidvad Paide Linnameeskond U21 ja Viimsi JK on teineteisest vaid kolme punkti kaugusel. Senise hooaja loogika järgi on selles paaris võtnud alati võidu kodumeeskond ja pühapäevane mäng toimub Paide kunstmuruväljakul – kas tegu on hea endega Paide noorte jaoks? Tule kell 12.30 staadionile ja saa teada! Mängu peakohtunik on Kristjan Kattus, abikohtunikeks Jaanus Allas ja Egerd Pajustik.

Viimasel kohal asuv Pärnu Jalgpalliklubi on osutunud sel hooajal FC Elvale tõsiseks peavaluks. Senisest kolmest mängust on tehtud kaks viiki ja korra suutis Elva kolm võidupunkti endale napsata. Elval oleks vaja kodusel Nike Arenal võit kätte saada, et püsida tempos tabelitipus oleva Harjuga. Mäng toimub esmaspäeval, 17. oktoobril kell 19.00. Mängu peakohtunik on Tanel Üprus, keda abistavad Erkko Liiv ja Thor Vaas. Neljas kohtunik on Marko Liiva.

Jalgpall

toob sinuni Chanz