Harju mängis Liivimaa taliturniiril viiki, Viimsi võttis vastu kaotuse

— FOTO: Katariina Peetson/Jalgpall.ee

Täna, 10. veebruaril mängiti Liivimaa taliliigas C-tasandil kaks kohtumist, kui Eesti meeskondadest olid võistlustules Harju JK Laagri ja Viimsi JK. Kahel korral edu maha mänginud Harju lahkus väljakult 2:2 viigiga, Viimsi tunnistas vastase nappi 2:1 paremust.

Harju võõrustas jalgpalliliidu sisehallis JDFS Alberts meeskonda, kelle vastu asuti kiirelt juhtima: Marten Henrik Kelemendi söödu järel mängis Kristjan Kriis üle vastaste väravavahi, saates palli tühja väravasse. 27. minutil toimetas Albertsi viigivärava peaga võrku Kristers Oto Augusts. Kolm minutit enne avapoolaja lõppu mängis Ander Kose vastaste kaitsja osavalt üle ning viis Harju 2:1 eduseisu. Kui tundus, et mäng on tüürimas Harju kasuks, otsustas saatuse 86. minutil Augusts, viigistades kohtumine 2:2. Mõlemal meeskonnal on C-tasemel ette näidata kahe mänguga võit ja viik.

Viimsi JK jäi võõrsil tulemusega 2:1 alla Skanstes SK meeskonnale. Avapoolaeg Riia Rimi OSC jalgpallihallis lõppes võrdse mängu järel 1:1 viigiga. Skantese viis esmalt 10. minutil juhtima Henrijs Gulbis. Minut enne poolaja lõppu saatis Rasmus Laidvee teele kauglöögi, mis lati põrkest väravasse maandus. Teisel poolajal jätkus tasavägine mäng, mille lõplikult otsustas 56. minutil Robins Strninieksi tabamus. Viimsi on kahe mängu järel saanud C-tasandil kirja ühe võidu ja kaotuse, Skantes on võitnud ja viigistanud korra.

Liivimaa taliliiga jätkub pühapäeval, 11. veebruaril, viie kohtumisega.