Jalgpall

toetab Chanz

Häbilugu – Eesti meister Levadia sai Meistrite liiga eelturniiril purustava kaotuse

levadia2

Valitseva Eesti jalgpallimeistri FCI Levadia jaoks algas Meistrite liiga eelturniir Islandil kõike muudmoodi, kui meeldivalt, kui jäädi lausa 1:6 alla Víkingur Reykjavíkile.

Muidu algas matš Levadia jaoks kenasti, kui Zakaria Beglarišvili realiseeris 5. minutil penalti. Kuid sealt edasi polnud mitte midagi ilusat. Vikinguri eest lõid sealtmaalt väravad Kyle McLagan 10., Kristall Ingason 27., Halldor Sigurdsson 45+1., Nikolaj Hansen 49., Helgi Gudjonsson 71. ja Julius Magnusson 77. minutil.

Seejuures näitab mängu statistika, et Levadia raamidesse tehti kaheksa pealelööki ja neist kuus palli lendas Karl Andre Vallneri selja taha. See õhtu jääb noort väravavahti pikalt kummitama - samas väga hea nö tabavusprotsent Islandi klubi meestelt.

Kuid Levadia jaoks pole Eurohooaeg veel läbi, sest üsnagi keeruline UEFA reglement on selline. Nüüd ootab ees Konverentsiliiga teine ring, kus vastaseks tuleb paari Shamrock Rovers (Iirimaa) - Hibernians FC (Malta) võitja.