Jalgpall

toob sinuni Chanz

Flora kohtub täna õhtul Konverentsiliigas Rumeenia meistriga

FC Flora
FC Flora — FOTO: Katariina Peetson/Jalgpall.ee

Eesti meister Tallinna FC Flora alustab täna, 10. augusti õhtul UEFA Euroopa Konverentsiliiga teekonda, kui kolmanda eelringi avakohtumises minnakse võõrsil vastamisi Rumeenia meister FCV Farul Constantaga.

Nii Flora ja Farul alustasid oma eurohooaega Meistrite liiga esimesest eelringist. Kui Flora pidi kahe kohtumise kokkuvõttes tunnistama Poola meistri Czestochowa Rakówi 4:0 paremust, siis Farul jäi koondtulemusega 1:3 alla Moldova suurklubi Tiraspol Šeriffile. FC Flora pääses loosi teel ühena kahest meeskonnast otse kolmandasse eelringi. FC Farul alistas edasijõudmiseks teises eelringis Armeenia meistri FC Urartu koondtulemusega 6:4.

Mängu kohtunikebrigaad tuleb Kreekast: peakohtunik on Ioannis Papadopoulos, teda assisteerivad äärekohtunikud Vasilios Nikolakakis ja Konstandinos Nikolaidis ning neljas kohtunik on Angelos Evangelou. Konverentsiliiga kolmanda eelringi avavile Faruli ja Flora vahel kõlab Viitrouli staadionil neljapäeval, 10. augusti õhtul kell 20.30. Korduskohtumine toimub A. Le Coq Arenal kolmapäeval, 16. augustil algusega kell 19.00.

Jalgpall

toob sinuni Chanz